.

.

New
033 Изгубени - Американска Авантура ТВ Серија Сезони 22x14 Постер

033 Изгубени - Американска Авантура ТВ Серија Сезони 22x14 Постер

DEN 302.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Постер
Предмети:
Филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
свила ѕид постер
Медиум:
свила ѕид постер
Поддршка База:
ткаенина ткаенина
Свеж

Избор на клиенти