.

.

New
Рачно Насликани Под Ноќ Се Израмни Риба Пејзаж Маслото На Платно Модерна Ѕид Уметност За Домашна Декорација / Без Рамка

Рачно Насликани Под Ноќ Се Израмни Риба Пејзаж Маслото На Платно Модерна Ѕид Уметност За Домашна Декорација / Без Рамка

DEN 857.00
DEN 1382.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Број На Модел На:
HY141545
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No
Медиум:
Акрилик
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
Mintura
Свеж

Избор на клиенти