.

.

New
MX03845 Вампир Викенд - Американскиот Рок Бенд Од Музика 21x14 Постер

MX03845 Вампир Викенд - Американскиот Рок Бенд Од Музика 21x14 Постер

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Детали

Стил:
Модерна
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Постер
Материјал:
ткаенина ткаенина
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Предмети:
ПЕЈАЧ
Медиум:
свила ѕид постер
Поддршка База:
ткаенина ткаенина
Свеж

Избор на клиенти