.

.

New
Akira Црвено Борба против Аниме Филм Уметност Свила Постер Печатење 13x20 24x36 Слики за на Ѕид Оркестарот 004

Akira Црвено Борба против Аниме Филм Уметност Свила Постер Печатење 13x20 24x36 Слики за на Ѕид Оркестарот 004

DEN 223.00
DEN 258.72

Стока
Достапно.


Материјал 100% Свила Ткаенини Крпа , не е водоотпорен.
Квалитет 100% Satisfication, Ако не сте задоволни со нашите производи,враќање или испраќање замена;
Рамка Без Рамка/Нема ѕид скролувајте
Пакет Тоа ќе бидат спакувани во тешко пластична цевка ,Добро Заштитени;
Достава на Сите нарачки ќе бидат исполнети во 1~2 дена;
Прилагодено Печатење
големина
12x18inch= 30 x 45cm
13x20inch =30x50cm
16x24inch= 40x60cm
20x30inch=50x75cm
24x36inch =60x90cm
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење на број во 1~2 работни дена(Shor се справи со време и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака. Напомена : - ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред; - Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето итн., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано . Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.

Детали

Големина (Инчен):
12x18, 13x20, 16X24, 14x21, 20X30, 24x36
Стил:
Модерна
Материјал:
Свила
Предмети:
Анимација
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Свеж

Избор на клиенти