.

.

New
Апстракт Цвет Платно Сликарство Декоративни Слика на Ѕид Слика за Дневна Соба 4 Панел Ѕид Уметност Рака Насликани Флорални Calligraphy

Апстракт Цвет Платно Сликарство Декоративни Слика на Ѕид Слика за Дневна Соба 4 Панел Ѕид Уметност Рака Насликани Флорални Calligraphy

DEN 2087.00
DEN 3793.44

Стока
Достапно.

и
Платно Нашите : Платно содржи Нашата 25% памук и 55% Тоа polyster. Ако објектите се оштетени или изгубени кога тие се враќаат на купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и
Ние не ќе им даде на враќање на средствата. Ви благодариме За!
Сите наши уметници беа дипломирал на ликовната уметност колеџи или да научат од стариот учител, и дека најмалку десет години` маслото и создавање
Искуство. За протегала платно, тоа е насликан
На граници, така што, изгледа уште сликата од двете страни.
Задоволство и Вашите позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За протегала сликарство секој објект е 2 : запечатени во пластична кеса и аглите 4 заштитени тогаш спакувани во 5 брановидни слоеви хартија, картонска кутија.

Детали

Тип:
Масла
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Предмети:
Цвет
Материјал:
Памук
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Бренд Име:
НОЕ УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
GRD93A
Големина:
40x40cmx2 30x90cmx2
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Примена:
Кафе Декорација, Соба, Дневна Соба, Спална Соба, Јадење, Кујна
Тип:
Рачно изработени маслото на платно
Материјали:
Уметникот одделение Акрил и Масло бои на платно
Се Продава Поени:
2016 година Hotselling Дизајни, модерен и смешни
Носила бар:
unstretched,само платно сликарство екстра 5cm секоја страна се насликани за рамка
прилагодено дизајн:
На располагање, pls e-mail на нас
Од:
Во комбинација
Свеж

Избор на клиенти