.

.

New
година брег камења водотеците море вечер пад бои самрак маслото За Уметничка Слика Формулиран подарок бесплатен превозот

година брег камења водотеците море вечер пад бои самрак маслото За Уметничка Слика Формулиран подарок бесплатен превозот

DEN 887.00
DEN 1108.80

Стока
Достапно.

Имаме висока јачина на звук куповна моќ, малиот апарат, не-тули и малтери пристап.
Превозот време : Кина Пост Воздух :
Ние ќе ви ги даде на следење на број по испорака.
За нас : Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука. Ако за било која причина не сте целосно задоволни, можете да го вратите вашиот масла.Производот е направен во КИНА . Голем студио, искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Рачно изработени масла и giclee printings се нашата главна дејност
Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели!
Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
. Маслото мора да се врати во неговата оригинална амбалажа и под нова состојба со сите додатоци, и продавачот мора да бидат контактирани во рок од 5 дена од денот на вашиот прием на објектот.Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем за нашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Продавачот не е одговорен за изгубени предмети. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност. Се врати превозот е купувачот одговорност, и тоа се препорачува да го врати објектот со осигурување или следење на број.
_What форми на плаќање не те прифати?
можеме да го прифатиме Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно) и Paypal.

Детали

Големина (Инчен):
Големина 1
Бренд Име:
JERMYN
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
FG010
Тип:
Платно Printings
Материјал:
Платно
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Свеж

Избор на клиенти