.

.

New
Рачно Насликани Американски Улица Пејзаж Маслото на Платно Телефонска Говорница Ѕидното Сликарство Неколку Црвениот Чадор Слики Уметност

Рачно Насликани Американски Улица Пејзаж Маслото на Платно Телефонска Говорница Ѕидното Сликарство Неколку Црвениот Чадор Слики

DEN 2035.00
DEN 3840.00

Стока
Достапно.

000 компјутери модерни слики месечно.
5, За нашите посебни услуги, откако ќе цел,кога сликарство завршена,ние ќе се покаже вистинската слика за да провери додека не сте задоволни со тоа пред превозот, ако имате потреба од тоа. во принцип , нашиот сликар треба 3-7 дена за да се заврши сликата на испорака.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на Улица Маслото Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот(во некои земји) Рамка НЕ, САМО ПЛАТНО СЛИКАРСТВО ,Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
PS : се Должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
Многу ви благодариме за вашата цел и се надеваме дека може да биде вашиот најдобар изберете!!!
.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.

Детали

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 24x36, 28x40, 28x48, 28x56
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
Апстрактното Сликарство LA0001
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Апстракт Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Видови:
100% handpainted на платно
Материјал:
Заштита на животната средина боја, висок квалитет на платно
Земја на потекло:
Dafen Шенжен Кина
Свеж

Избор на клиенти