.

.

New
Дома декорација фитнес тренингот crossfit обука топката Свила Ткаенини Постер Печатење YR354

Дома декорација фитнес тренингот crossfit обука топката Свила Ткаенини Постер Печатење YR354

DEN 327.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Слики може да биде на било кој формат, JPG подобро. Високото пиксели слики треба, подобро постери изглед. Покрај изборот на слики, исто така можете да го изберете вашиот омилен големина.
Ако имате било какви прашања или сомнеж, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Ние нудиме следниве биковите :
Sire S : за 12x18 инчи, околу 30cm x 45cm
Sire L : за 20x30 инчи, за 50cm x 75см
Sire XL : за 24x36 инчи, за 60cm x 90cm
Sire XXL : за 32x48 инчи, за 80см х 120cm
Ние ќе се обезбеди најдобар квалитет и најдобра услуга за вас.
За Сопствени Постер
доколку сакате да печатите со свој постер, ве молиме контактирајте со нас и да испратите вашите омилени слики на мојот пошта кутија.
Ние гарантираме за стилот е иста, и ви благодариме за вашето разбирање.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ви благодариме за вашата посета, јас ќе среќно секој ден, среќен шопинг !.
Ние го правиме бизнис со интегритет, искрено. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.
Ако имате било каков коментар или било каков предлог, ние ќе бидеме многу благодарни, бидејќи тоа го прави ни подобро. По добивањето на тоа, ние ќе ви испратиме посебна линкот, и потоа сликите се манипулира за печатење.добредојде
Постер материјал се користи, е Свила Ткаенини, со фина текстура и мазна површина.

Детали

Големина (Инчен):
30CM x 45CM Без рамка, 50CM x 75СМ Без рамка, 60CM x 90CM Без рамка, 80СМ x120CM Без рамка, 30CM x45CM DIY рамка, 50CM x75CM DIY рамка, 60CM x90CM DIY рамка
Бренд Име:
YNBDFC
Тип:
Постер
Предмети:
Слика Слика
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
оригиналниот:
No
Свеж

Избор на клиенти