.

.

New
Нордиските Декорација Супер Херој Avenger Филмски Постер Печатење Hulk Бетмен Слика Платно Сликарство Дома Ѕид Уметност Формулиран BEI0017

Нордиските Декорација Супер Херој Avenger Филмски Постер Печатење Hulk Бетмен Слика Платно Сликарство Дома Ѕид Уметност Формулиран

DEN 547.00
DEN 1051.20

Стока
Достапно.


Note3 : Ова производи е само слика без внатре и надвор од рамката, додаток.
Нордиските Декорација Супер Херој Avenger Филмски Постер Печатење Hulk Бетмен Слика Платно Сликарство Дома Ѕид Уметност Формулиран BEI0017
Note1 : 1inch=2.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка. Бренд Xuanyi Стока Животински Субјекти животен Стил Современ Модел Број BEI0003 Рамка Нема Материјал Платно Тип Печатени Простор 3-5cm По-Продажбата на Servic 7 e 4 Дена Calligraphy И Сликарство Тип Платно Сликарство Слој УВ,Вода-Доказ, Влага Доказ Големина
S ize1 : 15x20cmx1panel,
Size2 : 20x25cmx1panel,
Size3 : 30x40cmx1panel
Size4 : 40x50cmx1panel
Size5 : 50x70cmx1panel Прилагодите Ние прифаќаме прилагодите цел за било слика и големината на Квалитетот на Висока Светлина Влакна, Висок Сјај, Висока Осветленост, Водоотпорен Sunscreens, Тешко Кој Е На Највисоките Стандарди Во Индустријата Пакет Само Сликарство Само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка Тоа е формулиран која за заштеда на превозот цена. Тоа е свиткан во цевка за пакет кој не ги вклучуваат рамка Апликација За Семејството, Хотели, Куќи, Уметничка Изложба, Barsl, Канцеларија,Coffee Shop, Ресторан, Спална соба, KTY, Итн. Ако е потребно, pls контактирајте со нас за extral превозот цена.
Pls забелешка :
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само.

Детали

Големина (Инчен):
30x45cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
BEI0017
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
XUANYI
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Филм
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Материјал:
Висока Светлина Влакна
Рамка:
Формулиран
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ,Библиотека
современото сликарство,:
Печатени Сликарство
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти