.

.

New
Рачно Насликани модерна уметност Пејзажи Маслото платно Хил лозови Насади ѕид оркестарот Висок квалитет

Рачно Насликани модерна уметност Пејзажи Маслото платно Хил лозови Насади ѕид оркестарот Висок квалитет

DEN 3876.00
DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Примероци на нашите завршени Пејзаж слики :
Сопствени Слики ( Слика на Платно, Слика на Платно ) : 1. Лесно Се Враќа Политика.Ние веруваме дека може да имаат огромен избор тука. Брод Од пакетот, ве информираме следење бр.
Лесно Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашата квалитет во рок од 10 дена по примените, можеме да го прифатиме враќање на целосна наплата ќе биде испратена назад по добивме врати сликарство.Оставете ни го вашето точно превозот адреса и контакт телефонски број. Ние ќе ви испратиме цена вклучувајќи го и превозот на трошоците на врата. Меѓународни стандардни големини : 20 "x 24" ( 50x60 cm ), 24" x 36" ( 60x90 cm), 30" x 40" ( 75x100 cm ), 36" x 48 "(90x120 cm ) , 40" x 60" ( 100x150 cm ), 48 "x 72" ( 120 x 180 cm ) , Сите кориснички големини се на располагање .
Краишта на нашата Галерија :
. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство.
Обработка време на својата цел :
Затоа што сите репродукции се во рака-насликани, генерално тоа ќе потрае околу 10-15 дена за да се заврши по плаќање. Ние сметаме дека сите проблеми може да бидат решени.
Масла Descripitions : 100% handpainted на платно, не се печати, не постер. Сите Репродукции се со Висок квалитет. Ние се собраа стотици одлични уметници,кој има повеќе од 10 години сликарство искуства, facous на апстрактни маслото,портрет слики,животински слики,Пејзаж слики,уште живот и цвет и сл.

Детали

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40inch, 36x48, 48x64inch
Стил:
Модерна
Материјал:
Лен
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти