.

.

New
Frameless diy слика од броеви за дома декор апстрактни слики маслото за дневна соба 4050 пиво

Frameless diy слика од броеви за дома декор апстрактни слики маслото за дневна соба 4050 пиво

DEN 367.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Точка име : нов стил дигитални маслото од страна на броеви платно слика маслото за дневна соба дома декор 4050 лорел burch
Содржи : платно,пигмент,четка
ОПИС :

Детали

Големина (Инчен):
16x20
Материјал:
Лен
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Бренд Име:
BLINGIRD
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Поддршка База:
Платно
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен
Свеж

Избор на клиенти