.

.

New
Рачно Насликани современа декоративна уметност крајбрежните предели Маслото на платно Lakeside Вила ѕид оркестарот Висок квалитет

Рачно Насликани современа декоративна уметност крајбрежните предели Маслото на платно Lakeside Вила ѕид оркестарот Висок квалитет

DEN 3998.00
DEN 4704.00

Стока
Достапно.

Лесно Се Враќа Политика. Нарачката е потврдено.
100% Рака Насликани + 100% Задоволство + Висок Квалитет + Пари Quranteed
ЗА НАС :
Морски Градина Галерија, кој се наоѓа во Xiamen град, Кина.На reprodution слики на Van Gogh,Моне,Салвадор dali,Renior Da Vinci,Пикасо се многу жешко овде.
Повратни информации :
Ние го цениме за вашиот 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата квалитет и услуги .Ние сме специјализирани во creativing рака-насликани масла од 2008 година.Ние ќе се обидеме потрудиме да брод вашата цел колку што е можно поскоро.Оставете ни го вашето точно превозот адреса и контакт телефонски број. Ние се собраа стотици одлични уметници,кој има повеќе од 10 години сликарство искуства, facous на апстрактни маслото,портрет слики,животински слики,Пејзаж слики,уште живот и цвет и сл. Платно Само, без да се поместуваат или врамени.
Примероци на нашите завршени Пејзаж слики :
Сопствени Слики ( Слика на Платно, Слика на Платно ) : 1. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Меѓународни стандардни големини : 20 "x 24" ( 50x60 cm ), 24" x 36" ( 60x90 cm), 30" x 40" ( 75x100 cm ), 36" x 48 "(90x120 cm ) , 40" x 60" ( 100x150 cm ), 48 "x 72" ( 120 x 180 cm ) , Сите кориснички големини се на располагање .Ние ќе ви испратиме завршен сликарство фото по е-пошта за потврда пред пратката. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Промените може да се направи ако не сте задоволни со некои дела од сликарството.

Детали

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40inch, 36x48, 40x60, 48x72
Стил:
Модерна
Материјал:
Лен
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти