.

.

New
Рачно Насликани современа декоративна уметност крајбрежните предели Маслото на платно Меди Archway ѕид оркестарот Висок квалитет

Рачно Насликани современа декоративна уметност крајбрежните предели Маслото на платно Меди Archway ѕид оркестарот Висок квалитет

DEN 3998.00
DEN 4704.00

Стока
Достапно.

Ние се собраа стотици одлични уметници,кој има повеќе од 10 години сликарство искуства, facous на апстрактни маслото,портрет слики,животински слики,Пејзаж слики,уште живот и цвет и сл. Промените може да се направи ако не сте задоволни со некои дела од сликарството. Вие само треба да направите е да ни испратите ваша слика или фотографија која сакате да ја насликал и нека се знае големината на кој сакав. Ние сметаме дека сите проблеми може да бидат решени.
Масла Descripitions : 100% handpainted на платно, не се печати, не постер. Вкупно ќе ја добиете вашата цел во 15 - 25 дена по плаќање.Ние веруваме дека може да имаат огромен избор тука. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство.
100% Рака Насликани + 100% Задоволство + Висок Квалитет + Пари Quranteed
ЗА НАС :
Морски Градина Галерија, кој се наоѓа во Xiamen град, Кина.
Примероци на нашите завршени Пејзаж слики :
Сопствени Слики ( Слика на Платно, Слика на Платно ) : 1. Контактирајте со нас за дополнителни трошоци ако сакате да се монтира или се водат.Ние сме специјализирани во creativing рака-насликани масла од 2008 година.
Краишта на нашата Галерија :
. Ако сликата е оштетена за време на превозот или погрешно, ве молиме направете ја фотографијата за нас, сите се потврдува,ние ќе ви испратиме нова слика или целосна наплата ќе се испраќа до купувачот како пари назад. Кога имаш на слика,ако има било каков проблем,ги споделите со нас слободно,ние ќе ви одговори во 12 часот.

Детали

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40inch, 36x48, 40x60, 48x72
Стил:
Модерна
Материјал:
Лен
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти