.

.

New
Рачно Насликани Маслото на Платно Модерна Апстракт Голи Секси Жени Акрилик Слики Дома Ѕид Оркестарот Слики За Соба

Рачно Насликани Маслото на Платно Модерна Апстракт Голи Секси Жени Акрилик Слики Дома Ѕид Оркестарот Слики За Соба

DEN 1526.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Ние сме производител на рака-насликани маслото во Da Fen маслото село Шенжен,ние може да вети сите слики се рака-насликани на платно.
Ако имате било какви прашања ,нашиот тим секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг!
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.само платно слики
*Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име Голи Секси Масла Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоди е достапна Превозот Бесплатен Превозот(во некои земји) Рамка НЕ, Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија.

Детали

Големина (Инчен):
50x60cm, 60x80cm, 60x90cm, 70x100cm, 60x120cm, 70x120cm, 70x140cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
голи секси Сликарство
Слика Стил:
100% Рака-насликани на платно
Рамка:
рачно насликано платно масла
Стил:
рачно насликано платно масла
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Promoiton:
Продаваат На Големо Ефтини И Убави Масла
прилагодена големина:
може да нареди друга големина
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
ОЕМ:
Yes
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Име:
OSM
Свеж

Избор на клиенти