.

.

New
Рака-насликани на Ѕид Уметнички Слики Дрво Цвет виолетова Палета Нож Маслото Апстракт Ѕид Декорација За Дома Frameless Платно

Рака-насликани на Ѕид Уметнички Слики Дрво Цвет виолетова Палета Нож Маслото Апстракт Ѕид Декорација За Дома Frameless Платно

DEN 2125.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.

Детали

Големина (Инчен):
12X24, 16X32, 20X40, 24X48, 28X56, 32X64
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HY141849
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Mintura
Свеж

Избор на клиенти