.

.

New
модерна зелена опашот на нафта сликарство страна се насликани апстракт птици сликарство ѕид платно слика плоштадот декоративна уметност за дневна соба

модерна зелена опашот на нафта сликарство страна се насликани апстракт птици сликарство ѕид платно слика плоштадот декоративна

DEN 3104.00
DEN 5856.00

Стока
Достапно.

За класични слики, имаме голема количина на залиха.Ние сме дизајн компанија, имаме некои хотел проекти треба сликите или отпечатоци со рамки, можете да направите според нашите дизајн?
Да, нема проблем.Како вие пакет твоите слики?
Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак. Ние сме искуство во оваа област, ние може да ви обезбеди добар дела се за вас. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас.Вашиот платно е рачно насликани тоа?
Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.000 компјутери модерни слики месечно. Имаме направено многу хотел проектот уметнички дела во Кина.Каков вид на платно ќе се користи за вашите сликарство?
Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка.

Детали

Големина (Инчен):
50x100cm, 60x120cm, 70x140cm
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
Osmart-паун маслени
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Huang Уметност
Техника:
Рачно Насликани
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Големина:
SUPPORT CUSTOMIZE ANY SIZE
Користат За:
Дома Декор
Promoiton:
маслото на платно
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Calligraphy и сликање Големина:
на сликата се покаже
Слика Без рамка :
Yes
100% Handpainted:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти