.

.

New
Пар На Чевли Со Vincent Van Gogh Рачно Изработени Репродукција Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Домашна Декорација

Пар На Чевли Со Vincent Van Gogh Рачно Изработени Репродукција Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Домашна Декорација

DEN 1968.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

5 см)
40x50cm(16x20inch),
или 60x80cm(24x32inch),
или 70x90cm(28x36inch),
или 80x100cm(32x40inch),
или 90x120cm(36x48inch),
или 100x140cm(40x56inch)
Секоја страна екстра Додадете 2inch (5 см) за Протегала и врамено.

Детали

Големина (Инчен):
40x50cm, 60x80cm, 70x90cm, 80x100cm, 90x120cm, 100x140cm
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Уште живот
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HY141470
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Тип:
Handpainted
Свеж

Избор на клиенти