.

.

New
Frameless слики акрилна слика од броеви апстракт цртање со броеви уникатен подарок боење со броеви лаванда балон

Frameless слики акрилна слика од броеви апстракт цртање со броеви уникатен подарок боење со броеви лаванда балон

DEN 342.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Опис На Производот :
Големина на : 1=20x30cmx1pcs, 2 =30x45cmx1pcs, 3=40x60cmx1pcs, 4=50x75cmx1pcs, 5=60x90cmx1pcs
Шема и боја : Како на сликата покажува
Материјал : Платно
Состојба : Нова
Место на потекло : Кина
Пакет : 1 парчиња
Белешки : Како светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. И овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно.Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас. Предност : 1.Без многу напор и трошоците може да ги красат и стил дома.
2.Може да се широко се користат во дом,канцеларија и насекаде каде што сакате.
4.Материјали еколошки, nontoxic и без мирис,целосно ги исполнуваат заштита на животната средина стандарди. Дозволувајте на децата да растат здрави и среќни.
5.На моден дизајн уживаат голема популарност меѓу клиентите и дома и во странство, и може да создаде опуштена атмосфера.
6.Без мерење, нема сечење, само лупам и стап.
7itemis совршен подарок за пријател или семејството кои уживаат во украсување на нивните домови. Креативни дела и нема да го оштети ѕидовите!
Тука е големина, може да се однесува

Детали

Големина (Инчен):
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
DC2534
Тип:
Handpainted
Шема:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти