.

.

New
Рачно Насликани Vincent van Gogh Авто-портрети Репродукција Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор

Рачно Насликани Vincent van Gogh Авто-портрети Репродукција Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор

DEN 6022.00
DEN 7344.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm, 90x140cm, 100x160cm
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HY141507
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Свеж

Избор на клиенти