.

.

New
Голема Големина Van gogh Маслото На Платно Репродукција На дева Марија Сочувство до Христос Дома Декорација Уметнички Слики

Голема Големина Van gogh Маслото На Платно Репродукција На дева Марија Сочувство до Христос Дома Декорација Уметнички Слики

DEN 4999.00
DEN 6096.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm, 90x140cm, 100x160cm
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Y1968
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Големина на:
40x50cm60x75cm80x100cm
Свеж

Избор на клиенти