.

.

New
Рака Насликани Лотос Цвет Познатиот Масла На Платно Ѕид Уметност Ѕид Слика За Дневна Соба Дома Декор

Рака Насликани Лотос Цвет Познатиот Масла На Платно Ѕид Уметност Ѕид Слика За Дневна Соба Дома Декор

DEN 3542.00
DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm, 90x140cm, 100x160cm
Бренд Име:
Mintura
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HY142087
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Технички:
рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома декор декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
50X60cm
Тип:
Handpainted
Медиум:
Пропилен
Шема:
Seasape
Свеж

Избор на клиенти