.

.

New
Со Врамени 380gsm Памук Платно Палета Нож Модерна Летање Пеперутка Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дома Декор

Со Врамени 380gsm Памук Платно Палета Нож Модерна Летање Пеперутка Маслото На Платно Ѕид Уметност Слика За Дома Декор

DEN 1236.00
DEN 1872.00

Стока
Достапно.

брза испорака.
Враќање & Наплата :
1. најдобра услуга.Ви благодарам многу!
2.
Испорака :
1.Освен некои далечни земји и област. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.Како што $1, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа. Вашата стока ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога парите се потврди. Ние, исто така може да обезбеди DHL/Aramex/Федекс од врата на врата за испорака на услугата .
Повратни информации :
1. Ние брка задоволството на корисниците на 100% па вашите повратни информации е многу важна за нас .Ве молиме потврдете го и ни даде одлична повратна информација, веднаш штом ќе се примени на стоки . Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата.54 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. како што ќе купите 50x50cm ,ќе испрати големина 50cmx50cm со рамка за слика за вас.Тоа обично треба 5-7 работни дена за да стигне до вас .Тоа може да ви треба повеќе време.Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок. Плаќањето мора да се изврши во рок од 48 часа по поставување на цел, така што тоа може да бидете сигурни дека можете да ја прими стоката на време. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .

Детали

Големина (Инчен):
18x18In 45cmx45cm, 16x24In 40cmx60cm, 16x16In 40cmx40cm, 20x20In 50cmx50cm, 22x22In 55cmx55cm
Бренд Име:
MYT
Рамка:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
DX 0007
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
handpainted маслени
Свеж

Избор на клиенти