.

.

New
Дневна Соба Оркестарот продавници bakuman animu медиуми Постер 27x40cm Платно Свила

Дневна Соба Оркестарот продавници bakuman animu медиуми Постер 27x40cm Платно Свила

DEN 192.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Детали

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Филм
Обликот:
правоаголник
Тип:
Постер
Стил:
Класични
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
SQW012
Бренд Име:
xxihlive
Медиум:
машина за печатење
Calligraphy и сликарство тип:
платно постер
Свеж

Избор на клиенти