.

.

New
Hot Rod Мускулите автомобил Уметност Свила Платно Постер Печатење 13x20 24x36 инчи Уметнички дела Печати Слика за Соба Ѕид Декорација-001

Hot Rod Мускулите автомобил Уметност Свила Платно Постер Печатење 13x20 24x36 инчи Уметнички дела Печати Слика за Соба Ѕид Декорација-001

DEN 231.00
DEN 277.92

Стока
Достапно.

30x45cm[13x18inch]; 41x56cm[16x22inch]; 50x68cm[20x30inch]; 60x80cm[24x32inch]; 71x94cm[28x37inch]; 80x108cm[32x43inch] 2 .

Детали

Големина (Инчен):
13x20inch свила крпа, 16x24inch свила крпа, 20x30inch свила крпа, 24x36inch свила крпа, 30x45cm платно крпа, 40x60cm платно крпа, 50x75cm крпа платно
Тип:
Постер
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
FGHGF
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
Предмети:
Автомобил
Медиум:
Печати
Свеж

Избор на клиенти