.

.

New
бесплатен превозот класичната Томас шума куќа елени пејзаж платно печатење на нафта сликарство отпечатена на платно уметност декорација слика

бесплатен превозот класичната Томас шума куќа елени пејзаж платно печатење на нафта сликарство отпечатена на платно уметност

DEN 299.00
DEN 497.28

Стока
Достапно.

Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ви благодариме!
1.
Детали
1. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket). ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа.

Детали

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
HD-12041
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Големина:
Инч
бела чипка:
3-5cm
Количина:
1pcs
Рамка:
Без рамка
Свеж

Избор на клиенти