.

.

New
Рачно Насликани Модерна Шарени Слика на Платно Нож Пејзаж Висат Слики За Оркестарот Ѕид Seascape Дрво маслени

Рачно Насликани Модерна Шарени Слика на Платно Нож Пејзаж Висат Слики За Оркестарот Ѕид Seascape Дрво маслени

DEN 1791.00
DEN 3379.20

Стока
Достапно.

Имаме стотици квадратни метри изложбен простор во Мао Вие Уметност Тргување Плаза Де Fen село Бу Ji Долго Банда Шенжен Кина.
Компанијата Информации
Оу Ши Меи Маслото Co.
Персонализација на Сликите од вашата фотографија.
Да Драги Купувачот
* Шема и боја : Како на сликата покажува
* Материјал : Добро Платно
* Состојба : Нова
*Место на потекло : Da Fen Шенжен Кина
*Стил : сликарство без рамка. други превозот начини, исто така, на располагање . Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
Ние исто така, обезбеди голем број на познати оригиналниот маслото со висок квалитет. беше основана во 1995 година, нашата компанија е специјализирана во маслото на платно во Dafen Маслото Село, Шенжен, Кина.Имаме стотици талентирани уметници производство и создавање на масла повеќе од 20 години , имаме илјадници видови на нафта сликарство кои се направени рачно .Не пропуштајте нас, ние ќе биде вашиот најголем лојални партнери. кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .

Детали

Големина (Инчен):
50x100cm, 60x90cm, 55x110cm, 60x120cm, 70x100cm, 70x120cm, 70x140cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Нож За Пејзаж Слики
Слика Стил:
100% Рака-насликани на платно
Рамка:
рачно насликано платно масла
Стил:
рачно насликано платно масла
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Promoiton:
Продаваат На Големо Ефтини И Убави Масла
прилагодена големина:
може да нареди друга големина
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
ОЕМ:
OK
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Име:
OSM
Свеж

Избор на клиенти