.

.

New
Модерен Кафе Маслото на Платно Печатење на Уште Живот Маслото за Соба или кафуле Ѕид Оркестарот Испечатени од страна Машина Уметност

Модерен Кафе Маслото на Платно Печатење на Уште Живот Маслото за Соба или кафуле Ѕид Оркестарот Испечатени од страна Машина Уметност

DEN 382.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.,LTD Точка Име Портрет Маслото Metarial Печатење во Боја и Платно Стил Испечатени од страна машина Маслото Големина која Било Големина може да биде прилагодено на Превозот Бесплатен Превозот Некои Земји Рамка НЕ, Формулиран Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
ПС : Оваа ставка е Печати ликовна Уметност . Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа. 86-13728664571 нашата компанија не само да се направи и во печати слика, но исто така се добри во 100% рачно изработени нафта сликарство. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Компанијата Информации
нашата компанија не само да се направи и во печати слика, но исто така се добри во 100% рачно изработени нафта сликарство. Опис На Производот
Ако имате било какви прашања , Дора секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг! 86-13728664571
Други можеби ви се допаѓа Пакување & Испорака
Пакување : Навива за да ја испратите.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
2,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.

Детали

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Huang Уметност
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Масло и Платно
Слика Стил:
Печатење од Машина маслени
Рамка:
НЕ , не Контактирате доколку ви треба
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Примена:
Ѕидот Декорација / Подарок / Насловна Оркестарот / Хотел Оркестарот
Свеж

Избор на клиенти