.

.

New
Слика за риболов пристаниште брод Маслото Апстрактната Уметност Сликарство Дома хотел бојадисана Коридор Оркестарот Платно Уметност MB2-011

Слика за риболов пристаниште брод Маслото Апстрактната Уметност Сликарство Дома хотел бојадисана Коридор Оркестарот Платно Уметност

DEN 252.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во aliexpress. Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : формулиран сликарство
Услуги на клиентите : Да само да го испратите на сликата за нас.
Пакет : се Тркалаат во цевка и Пакет со кутија
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
4.EMS( 5-15 Дена ) Или E-ЕМС ( 5-15 Дена )
Size1= 20x25 CM (8x10 инчи)
Size2= 30x35 CM (12x14 инчи)
Size3= 40x50 CM (16x18 инчи)
Size4= 50x60 CM ( 20x30 инчи)
Size4= 60x75 CM (3 0x45 инчи)
(Ние им даде на секоја страна 4 см празен простор на клиентот да ги красат )

Детали

Големина (Инчен):
ГОЛЕМИНА 1 20x25, ГОЛЕМИНА 2 30x35, ГОЛЕМИНА 3 40x50, ГОЛЕМИНА 4 50x60, ГОЛЕМИНА 5 60x75
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Материјал:
платно маслото печатени
Дома Декор:
за дневната соба декорација
Висок квалитет:
добар пакет
превозот:
EMS или Epacket
Платно Насликано:
HD maching печатени
Висок Квалитет на машина:
HD машина за печатење
стилот на нафта сликарство:
1 парчиња
Свеж

Избор на клиенти