.

.

New
Autumnal Булевар рачно изработени Нови Популарни Производи слика постер Масло на Платно Слики дневна Соба дома декор ѕид Уметност MB2-025

Autumnal Булевар рачно изработени Нови Популарни Производи слика постер Масло на Платно Слики дневна Соба дома декор ѕид Уметност

DEN 252.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во aliexpress. Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : формулиран сликарство
Услуги на клиентите : Да само да го испратите на сликата за нас.
Пакет : се Тркалаат во цевка и Пакет со кутија
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
4.EMS( 5-15 Дена ) Или E-ЕМС ( 5-15 Дена )
Size1= 20x25 CM (8x10 инчи)
Size2= 30x35 CM (12x14 инчи)
Size3= 40x50 CM (16x18 инчи)
Size4= 50x60 CM ( 20x30 инчи)
Size4= 60x75 CM (3 0x45 инчи)
(Ние им даде на секоја страна 4 см празен простор на клиентот да ги красат )

Детали

Големина (Инчен):
ГОЛЕМИНА 1 20x25, ГОЛЕМИНА 2 30x35, ГОЛЕМИНА 3 40x50, ГОЛЕМИНА 4 50x60, ГОЛЕМИНА 5 60x75
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Материјал:
платно маслото печатени
Дома Декор:
за дневната соба декорација
Висок квалитет:
добар пакет
превозот:
EMS или Epacket
Платно Насликано:
HD maching печатени
Висок Квалитет на машина:
HD машина за печатење
стилот на нафта сликарство:
1 парчиња
Свеж

Избор на клиенти