.

.

New
Дилан O Black Дома Декорација Свила постер Печатење Стилски Ретро Оркестарот Убаво Постер 40x60Cm

Дилан O Black Дома Декорација Свила постер Печатење Стилски Ретро Оркестарот Убаво Постер 40x60Cm

DEN 288.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Се разбира,ние може да го прилагодите големина според вашите барања. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,
.Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди.ние ќе го промени нашиот delievey пат во ЕМС или DHL ако вашата тежина на производи е над 2 килограм. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Големина (Инчен):
27X40cm, 30X45cm, 40X60cm, 50X75cm
Материјал:
Хартија
Стил:
Класични
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Постер
Број На Модел На:
Rectangel-Мулти
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Поддршка База:
Хартија
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Медиум:
машина за печатење
Слика:
Филмска Ѕвезда
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Постер
Свеж

Избор на клиенти