.

.

New
JIE ДАЛИ УМЕТНОСТА 5 Парче платно уметност Печатени Слики Супермен Платно Слика На Ѕид Слики украси за дома Висат Слики

JIE ДАЛИ УМЕТНОСТА 5 Парче платно уметност Печатени Слики Супермен Платно Слика На Ѕид Слики украси за дома Висат Слики

DEN 481.00
DEN 816.00

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за вас доаѓаат
Материјал : Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Квалитетот оценка : ААА+ Висок квалитет.
Пад На Превозот : Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
Обичај Платно Печатење : Ние може да се обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина : size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1)

Детали

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
не врамени, со врамени
Бренд Име:
JIE НАПРАВИ УМЕТНОСТ
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
744
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Свеж

Избор на клиенти