.

.

New
Домот Паун внатрешни работи спалната соба ѕидното сликарство декоративни сликарство Ткаенина постер 13x13 Оркестарот-- 03

Домот Паун внатрешни работи спалната соба ѕидното сликарство декоративни сликарство Ткаенина постер 13x13 Оркестарот-- 03

DEN 184.00
DEN 353.28

Стока
Достапно.

Материјал : Tecido де Lona де Арте
(aproximadamente о tamanho : 13" x 13" atly tamanho : 33x33 см)
ве молиме контактирајте со нас ако сакате обичај постер печатење servic опис
правец Рапер Ѕвезда на Музика Постер Ткаенина Постер беше Отпечатен на Висок Квалитет на Платно Ткаенина . Зошто ние треба да се купи со нас? 1. ние користиме високо квалитетни инјектираат мастило и инјектираат професионални печатач за печатење на постери 2. ние користиме Високо квалитетни свила крпа за печатење на плакати
3. ние нудиме висок квалитет постери по Најдобра Цена. прилагодено печатење услуга прилагодите на Печатење е Достапна, ние може да се направи на сите Сопствени Фото Постер Големини сакате. Plx "Прашајте го продавачот прашање" да не контактирате, и го испрати на сопствени висока резолуција на сликата за нас. ве молиме посетете ја нашата продавница и кликнете на custom печати список за купување. плаќање
amostra
ве молиме да се види внимателно. Нашите светлината постер и бои сатурација се со висок квалитет, бидејќи ние користиме високо квалитетни крпа, мастило, и инјектираат професионални печатач.
(примерок подолу : led фото снимајте светилка без блиц)
Овој постер е ново и тоа никогаш нема да се појави. Тоа ќе биде свиткан и да се транспортираат во пластична цевка, тоа е, исто така, се сочувани и заштитени
Пакувањето на производот екранот

Детали

Големина (Инчен):
13x13
Бренд Име:
YUPOTOME
Предмети:
Животните
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Медиум:
Акварел
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Свеж

Избор на клиенти