.

.

New
DONGMEI OILPAINTING Страна се насликани маслото Дома Декор сликарство Висок квалитет на слика слики Може да се обезбеди прилагодена големина

DONGMEI OILPAINTING Страна се насликани маслото Дома Декор сликарство Висок квалитет на слика слики Може да се обезбеди прилагодена

DEN 1448.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.За : е производител и извозник на рака-насликани масла во Da Fen, Кина. Ние продаваме сите слики на потрошувачи директно, што значи дека ние не го купите слики од третиот извор и сите слики се рачно изработени од страна на нашите уметници, така што квалитетот е добар, а цените се конкурентни.
Pls забелешка : тоа е формулиран,само боја на платно ,платно работ водат страна 4-5 цм ,треба рамка pls контактирајте со нас
Слика Големина/Taille де peinture :
Големина на контрола :
1 : 60cmx60cm
2 : 70cmx70cm
3 : 80cmx80cm
4 : 90cmx90cm
5 : 100cmx100cm
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Материјали/Милје : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Датум на Креирање/Série де датум :
Ние може да се прилагоди на вашите омилени сликарство
Би ве молиме да ги доставите вашите омилени слики Што според вашето барање сликарство, маслото од страна Рамка
Без рамка
Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники
100% Вистински Страна се Насликани Маслото на Платно
(Ве молиме да се повлечеме дека на сликата погоре може малку погрешно вистинската големина и боја на сликата)

-


-

Детали

Големина (Инчен):
60cmx60cm, 70cmx70cm, 80cmx80cm, 90cmx90cm, 100cmx100cm
Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
DM1803003
Стил:
Модерна
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Цвет
Бренд Име:
Dongmei маслени
Поддршка База:
Платно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
Чиста прирачник сликарство
Подароци:
маслото подароци
is_customized:
Yes
Тип:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Име:
Dongmei маслени
Дома декорација:
Дома декорација сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти