.

.

New
4 панел Висок Квалитет Индиски и Коњ Бои Апстракт Поп Коњ Маслото На Платно Животинско Индискиот Коњ Слики

4 панел Висок Квалитет Индиски и Коњ Бои Апстракт Поп Коњ Маслото На Платно Животинско Индискиот Коњ Слики

DEN 560.00
DEN 1098.72

Стока
Достапно.

4 панел Висок Квалитет Индиски и Коњ Бои Апстракт Поп Коњ Маслото На Платно Животинско Индискиот Коњ Слики
size1 : 20x40cmx2 20x60cmx2 (8inchx16inchx2 8inchx24inchx2)
size2 : 30x60cmx2 30x80cmx2 (12inchx24inchx2 12inchx32inchx2)
size3 : 40x80cmx2 40x100cmx2 (16inchx32inchx2 16inchx40inchx2)


Детали

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
XJDC10YF-(24)
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
прифати го прилагодите:
Yes
Прифати Dropshipping:
Yes
Прифати Трговија На Големо:
Yes
HD печатење:
Yes
Висок Квалитет На Платно Сликарство:
Yes
Ние Сме Сликарство Фабрика:
Yes
Бесплатен Превозот Со авион:
Yes
По-Продажбата На Гаранција:
2 Години
Декорација:
Соби,Спални соби,Канцеларии,Кафе куќа,хотел
Свеж

Избор на клиенти