.

.

New
xdr404 2017 Ѕидното Сликарство Портокалова Цвеќиња Кои Риба Уште Живот Сликарство 1pc Дома Rom Ѕид Оркестарот Модерна Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Unfr

xdr404 2017 Ѕидното Сликарство Портокалова Цвеќиња Кои Риба Уште Живот Сликарство 1pc Дома Rom Ѕид Оркестарот Модерна Ѕид Уметност

DEN 381.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.

Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање. Сите слики во YWXDR СЛИКАРСТВО продавница се печатени ,не рака-насликани копирање на фалсификати
2. Сите предмети се испраќаат од Ali Express Стандард за Испорака/Epack/Кина се Регистрирате Воздух Mail. Нашите слики секогаш инсистира да се репродуцира оригинални уметнички работа, ние одби да евтини почетници рака-насликани копирање фалсификати.
Tenique : Спреј За Печатење
Рамка : Не Врамено ( САМО платно )
Сакав сопствени сликарски : Секако , ние обезбеди сопствен печатени услуги и обичај големина е во ред.
ПЕЧАТЕНИ ПРАШАЊЕ
1. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето.
ВНИМАНИЕ : Според локалните владината политика, Купувачи од Русија и Украина треба да се запишам со целосно име и презиме, Само на тој начин корисниците може успешно да примате стока во рака и заврши на царинење на царинската управа. Па така, ние купивме оригиналниот HD скенирање отпечатоци преку некои канали. Да се осигура дека највисок степен на слика на оригиналниот изглед, Светла уметност-работи во секое семејство.
5 Cm Бела Граница За вас :
Испечати Ефекти :
Пакување Метод :
RFQ
ЗА CHROMATISM
1.
ИСПОРАКА
1. Бидејќи на компјутерски монитор settings.таму би можело да биде малку разликата во бојата која е неизбежна.
Големина : Како што е Прикажано на веб-сајт ( Ако сакате custom size на, ве молиме слободно да ни испратите порака)
Материјал : 290 Gsm Платно со еколошки бои.

Детали

Големина (Инчен):
Без Рамка 30x30cm, Без Рамка 40x40cm, Без Рамка 50x50cm, Без Рамка 60x60cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
XIADARART
Број На Модел На:
xdr404
Свеж

Избор на клиенти