.

.

New
Еднорог Одгледувањето До Силуета Ѕид Уметност Печати И Постер , Цртан Филм Магија Платно Сликарство Ѕид Слики Расадник Ѕид Декорација

Еднорог Одгледувањето До Силуета Ѕид Уметност Печати И Постер , Цртан Филм Магија Платно Сликарство Ѕид Слики Расадник Ѕид Декорација

DEN 185.00
DEN 246.24

Стока
Достапно.

Некои отпечатоци ќе имаат 1-2cm бела граница за кадрирање
ЕФЕКТ НА ЕКРАНОТ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Галерија на квалитетот на ликовната уметност печати на светли бели, парична казна поли-памук мешавина, мат платно со користење на најновата генерација Epson архивирање на мастила.

Детали

Големина (Инчен):
А5 15x21 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, A3 30x42 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 42x60 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
dulike
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
6D51
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Цел:
Цртан Филм Магија Ѕид Слики За Бебе Соба Декорација
Техника:
Графички илустрација уметност Дигитално Печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
боја:
како на сликата покажува
уметноста категорија:
Модерна и Цртан филм
Простор апликации:
Бебе Соба / Расадник
Тема:
Еднорог Одгледувањето До Силуета Платно Уметност Печатење
Свеж

Избор на клиенти