.

.

New
Нордиските Акварел Фламинго Животинско Постер A4 Дрвена Рамка Платно Сликарство Современото Живеење Декор Ѕид Уметност Печати Слика Движете Се

Нордиските Акварел Фламинго Животинско Постер A4 Дрвена Рамка Платно Сликарство Современото Живеење Декор Ѕид Уметност Печати

DEN 454.00
DEN 756.96

Стока
Достапно.


Информација За Производот :
Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија. Отпечатоци се подготвени за кадрирање - димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете лесно може да се стави платно печатење во било фото рамка, исто како хартија за печатење.
Ние сме original дизајнер и производство на нашите производи, што значи ние се дизајн стил, вкус и квалитет на производот многу сериозно.
Згора на тоа, ние се направени над 2000 различни оригинални дизајни од 2014 година, што во основа значи дека ние се создаде во текот на 3 оригинални дизајни секој ден за да се задоволат повеќе и повеќе персонализирани глобалниот пазар.
Во помалку од 2 години, имаме објавени 3 иновативни нови производи со патент право во пазарот, кој се покажа како многу успешна. Ние веруваме дека тоа се осигурува дека ние секогаш ќе биде во можност да обезбеди најдобрите и најпознатите флексибилни сопствени производи и услуги на нашите клиенти. Голема Цел - Рамни Пакет – Отпечатоци се запечатени во пластични меур торба заедно, и тешко одбори ќе се стави на врвот и на дното на отпечатоци за да се заштитат од било каква штета.
Компанијата Вовед :
Ние сме компанија која дизајнира и произведува нашите сопствени производи, како Платно Уметност Постер Печатење, Врамени Платно Слика, Скролувајте Уметност, Магнетни Дрвени Рамки, Фото рамки, вода во шишиња, итн.

Детали

Големина (Инчен):
21x30cm Врамени, 30x40cm Врамени, 40x50cm Врамени, 50x70cm Врамени, 60x80cm Врамени, 70x100cm Врамени
боја:
3 компјутери set
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0001013
оригиналниот:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Свеж

Избор на клиенти