.

.

New
HDARTISAN Боб Марли Портрет Маслото Акрилик на Платно Уметност Отпечатоци за Дневна Соба Дома Декорација Не Врамени

HDARTISAN Боб Марли Портрет Маслото Акрилик на Платно Уметност Отпечатоци за Дневна Соба Дома Декорација Не Врамени

DEN 273.00
DEN 300.00

Стока
Достапно.

Југоисточна Азија : 10-15 дена Западна Азија и северна Азија : 15-25 дена Блискиот Исток : 15-25 дена НАС : 10-20 дена велика БРИТАНИЈА/AU : 15-25 дена Канада : 20-25 дена Белгија/Франција/Германија/Шведска : 20-30 дена Русија : 25-45 дена Остатокот на Европа : со 25-35 дена Централна и Јужна Америка : 25-40 дена Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Заштита На Животната Средина.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Разумна цена. Добра услуга.Примерок цена може да биде наплата по ред се потврдува. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние брод на објектот преку e-Пакет или Кина Пост и Хонг Конг Пост. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30-35 дена, и ве молиме да бидете трпеливи за пристигнувањето.нашите предметот се како што е подолу : Уметност За Деца, Астрономија и Простор, Пијалоци, Книга Илустрација, Стрипови, Танц, Образование, Фантазија, Мода Храна, Хоби, Празници, Домашни и Огништето, Хумор, Мапи, Мотивациони, Филмови, Музеи, Музички, Изведувачки Уметности, Места, Публикации, Религија & Духовност, годишни времиња, Спорт, Уште Живот, Телевизија, Транспорт, Типографија и Симболи, Светската Култура. Со добар квалитет. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.

Детали

Големина (Инчен):
8x8, 12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
HDARTISAN
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класични
Број На Модел На:
HD1792
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Свеж

Избор на клиенти