.

.

New
3 Панели Бамбус Зелена Слики со СПА Зен Камен Свеќи Цвет Печати на Платно Ѕид Уметност за Дома Декор Бања Дневна Соба

3 Панели Бамбус Зелена Слики со СПА Зен Камен Свеќи Цвет Печати на Платно Ѕид Уметност за Дома Декор Бања Дневна Соба

DEN 817.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
Продавачот Забелешка : 1. Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
.EMS : 5 до 10 дена
3. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Ви благодариме! 3.АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2.
Ние обезбедуваме платно обичај услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно . Испорака : 1.
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно.

Детали

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
боја:
Без рамка
Форма:
Три-слика Комбинација
Бренд Име:
чиста уметност простор
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Цвет
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти