.

.

New
3 еез Страна се Насликани Сребро Модерна Апстракт Платно Масло Paintin Ѕид Уметност за Дома Декор дневната Соба на Ѕидни Декорации

3 еез Страна се Насликани Сребро Модерна Апстракт Платно Масло Paintin Ѕид Уметност за Дома Декор дневната Соба на Ѕидни Декорации

DEN 1896.00
DEN 2107.20

Стока
Достапно.

Повратни информации ве Молиме да ни даде повратна информација навремено по сте го добиле на дресови.
3 еез Страна се Насликани Сребро Модерна Апстракт Платно Масло Paintin Ѕид Уметност за Дома Декор Дневна Соба Ѕидни Декорации Specificat јони Предмети Апстракт Цвет Димензии 30x90cmx3pcs Шема на Бои Кул Бои Уметници Други Уметници Виси Навива Висат Во дневни Соби, Спални соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели Големини Преголеми Материјал Платно
Маслото Информации
3-парче модерна платно уметност поставите Апстрактна слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно.
Ние се гордееме со нашата работа. Ние ве уверам дека вашата слика е вреди да се чека. Враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот назад до нашата продавница. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. (Секогаш имаат добра брзина за да Обединетите Изјави, Канада,Главните Земји во европа и Азија. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.Превозот со e Packet или Пост Воздух Mail. Со цел да се осигура дека вашиот сликарство пристигнува во приштина состојба, ние ќе ги споделите сликата сува неколку екстра денови, зголемување на обработка на време. Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа.

Детали

Големина (Инчен):
30x90cmx3
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
SM14045
Предмети:
Апстракт
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
30x90cmx3
Свеж

Избор на клиенти