.

.

New
okami оган Волкот Бог Уметност Свила Платно Постер Печатење 13x13 24x24 инчи Јапонски Игра Слики за Спална соба Оркестарот (повеќе)-5

okami оган Волкот Бог Уметност Свила Платно Постер Печатење 13x13 24x24 инчи Јапонски Игра Слики за Спална соба Оркестарот (повеќе)-5

DEN 217.00
DEN 258.72

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
13x13inch свила крпа, 16x16inch свила крпа, 20x20inch свила крпа, 24x24inch свила крпа, 30x30cm платно крпа, 40x40cm платно крпа, 50x50cm крпа платно
Тип:
Постер
Предмети:
Игра
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
FGHGF
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Печати
Свеж

Избор на клиенти