.

.

New
Ретро Дома Декорација Платно Сликарство Пердувести индијанци Индискиот Девојка Ѕид Уметност За Дневна Соба Постери И Отпечатоци drapship

Ретро Дома Декорација Платно Сликарство Пердувести индијанци Индискиот Девојка Ѕид Уметност За Дневна Соба Постери И Отпечатоци

DEN 674.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме! 3.
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис .Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
Продавачот Забелешка : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас.
Боја
Многу Добра и Живописни. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек.
Ние обезбедуваме платно печатење на сопствени и dropship услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно . Испорака : 1. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
.

Детали

Големина (Инчен):
35x50cm 3pcs, 40x60cm 3pcs, 50x70cm 3pcs
боја:
Без Рамка, Рамка
Форма:
Три-слика Комбинација
Предмети:
Слика Слика
Бренд Име:
чиста уметност простор
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Европа
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
постер dropshipping schilderen op nummer платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Свеж

Избор на клиенти