.

.

New
HD печати 5 парче платно сликарство Смрт Белешка филмски постер слика за дневна соба постери и отпечатоци бесплатен превозот XA-2109C

HD печати 5 парче платно сликарство Смрт Белешка филмски постер слика за дневна соба постери и отпечатоци бесплатен превозот

DEN 335.00
DEN 429.60

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Feel Art Home на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа!
24 часа онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали.
Квалитетот Оценка Нашите слики се испечатени од страна HD печатач. AAAA НА +
Пад на Превозот Ние сме добри во Пад на превозот. Најдобар Квалитет, Најдобра Услуга, Најдобра Цена
Сопствени направени Ние би можеле да ги испечатите вашите сопствени слика. Само да ви испрати HD резолуција на слики за нас
Големина
Големина : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6x2,4x8inx2,4x10inx1)
Size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14x2,8x18inx2,8x22inx1)
Size2 : 30x40cmx2 ,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
Size3 : 40x60cmx2 ,40x80cmx2,40x100cmx1 (16x24x2,16x21inx2,12x40inx1)
Превозот За 2-3 дена да брод од цел. Сите наши слики се сосема нови
Време на испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена
2. e Packet : околу 10-20 дена да пристигне
3. EMS : 7 до 10 дена
Превозот време зависи од поштата и персонализирана.
Droshipping поздрав! Слободен брод за сите објекти на светот!

Детали

Големина (Инчен):
големина, Големина 1, Големина 2, 3 Големина
боја:
не врамени, со врамени
Број На Модел На:
XA-2109C
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Филм
Форма:
Во комбинација
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Медиум:
печати на платно
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти