.

.

New
Моден Маслото Жолта Придружба од страна на Wassily Kandinsk Ѕид Уметност Слика Paiting Платно Отпечатоци Дома Декор Ѕид Уметност Слика

Моден Маслото Жолта Придружба од страна на Wassily Kandinsk Ѕид Уметност Слика Paiting Платно Отпечатоци Дома Декор Ѕид Уметност

DEN 440.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

Јас ќе дадам се од себе за да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор. Должина е подолг од 28 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одбиле да го прифатат, па повеќе од 28 инчи. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. Ви благодариме!
C ustomize Печати ве молиме удар тука за нарачка.Јас навистина го цениме вашата соработка! Со Почит!
. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања ПОБРЗО!
Ве молиме контактирајте ме во време ако имате било каков проблем откако ќе добиете пакет.
на пример 30 X30inch, 32 X36inch, 36 X42inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји. > 98% пријател како овој производ.
Тоа е одличен избор за неверојатни галерија на уметноста да се збогати ќе живот,среќни секој ден!
1. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контактирате со мене, бидејќи оставајќи негативни повратни информации не може да го реши проблемот.

Детали

Големина (Инчен):
8X8, 12X12, 14X14, 16X16, 18X18, 20X20, 22X22, 24X24, 26X26, 28X28
Бренд Име:
MKLQL
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Жолта Придружба
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Маслото материјал:
230gsm Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Декорација:
Дома Декорација За Дневна Соба
Бесплатна испорака:
кина пост воздух mail
Рамка на режимот:
Без рамка
Свеж

Избор на клиенти