.

.

New
Рака Насликани Пејзаж Град Клупата Ноќен Приказ Нож Модерна Платно Слика За Дневна Соба Ѕид Декорација Уметност

Рака Насликани Пејзаж Град Клупата Ноќен Приказ Нож Модерна Платно Слика За Дневна Соба Ѕид Декорација Уметност

DEN 1656.00
DEN 3245.76

Стока
Достапно.


100% Рака Насликани Пејзаж Град Клупата Ноќен Приказ Нож Модерна Платно Слика За Дневна Соба Ѕид Декорација Уметност Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.

Детали

Големина (Инчен):
40X80CM, 50X100CM, 60X120CM, 70X140CM, 80X160CM, 90X180CM
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
qijia
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
20180223001
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти