.

.

New
3 Парче Маслото Цвеќиња Апстрактната Уметност Модуларен Слики На Ѕид Уметност Cuadros Оркестарот Цвет Слики Уметност Отпечатоци Формулиран

3 Парче Маслото Цвеќиња Апстрактната Уметност Модуларен Слики На Ѕид Уметност Cuadros Оркестарот Цвет Слики Уметност Отпечатоци

DEN 235.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина (Инчен):
20x20cmx3p, 30x30cmx3p, 40x40cmx3p, 50x50cmx3p
боја:
Без рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Бренд Име:
XUANYI
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
XYPR0115
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Обложување:
Водоотпорен, Влага-Доказ, Заштита Од Сонце
Материјал:
Висок Светлината Текстура Влакна
Рамка:
Без рамка
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
кориснички:
Yes
Свеж

Избор на клиенти