.

.

New
2017 мачка со очила Платно 5 Панел Дома Декор Модерна Cuadros Ѕид Печати Слика Frameless Бесплатен Превозот

2017 мачка со очила Платно 5 Панел Дома Декор Модерна Cuadros Ѕид Печати Слика Frameless Бесплатен Превозот

DEN 430.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.


15622685841
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
24 часа 's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. Пад на Превозот Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина
големина : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6x2,4x8inx2,4x10inx1)
size1 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 (8x12x2,8x16inx2,8x20inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1 (16x24x2,16x32inx2,16x40inx1) 1inc=2.5 cm Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена
2. EMS : 7 до 10 дена

Детали

Големина (Инчен):
4x6 4x8 4x10inc, 8x12 8x16 8x20inc, 12x16 12x24 12x32inc
Бренд Име:
ALMUDENA
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Стил:
Класични
Предмети:
Животните
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
No
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти