.

.

New
ТОПЛА ПРОДАЖБА алфонс mucha најдобри слика постер Дома Декорација Ѕид Постер Печатење Стилски Ретро Оркестарот Убаво Постер 27x40cmLUQI#ny6w

ТОПЛА ПРОДАЖБА алфонс mucha најдобри слика постер Дома Декорација Ѕид Постер Печатење Стилски Ретро Оркестарот Убаво Постер 27x40cmLUQIny6w

DEN 180.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Добредојдовте во мојата продавница на Aliexpress
Материјал : сатен постер
За сатенски : Сатен постери имаат добар степен на сјај виси се чувствуваат мека, мека свила симулација на резултати
Ако имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди.

Детали

Големина (Инчен):
27x40cm, 20x30cm
Материјал:
Свила
Стил:
Класични
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Постер
Број На Модел На:
Rectangel-Мулти
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Медиум:
машина за печатење
Слика:
Филмска Ѕвезда
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Постер
Свеж

Избор на клиенти