.

.

New
Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Ѕид Уметност на Животните Крава Маслото Смешно Животно Крава Јадење Маслото за Ѕид Оркестарот

Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Ѕид Уметност на Животните Крава Маслото Смешно Животно Крава Јадење Маслото

DEN 3168.00

Стока
Достапно.


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Детали

Големина (Инчен):
50x70CM, 60x90CM, 70x100CM, 80x120CM
Бренд Име:
КАПЕ
Стил:
Модерна
Материјал:
Лен
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
крава маслени
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
крава маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање
Свеж

Избор на клиенти