.

.

New
Вешт Уметник Рака-Насликани Висок Квалитет На Три-Слика Комбинација Апстракт Маслото На Платно Апстракт Круг Масла

Вешт Уметник Рака-Насликани Висок Квалитет На Три-Слика Комбинација Апстракт Маслото На Платно Апстракт Круг Масла

DEN 2240.00
DEN 2799.36

Стока
Достапно.


10,Може да организира пратка за нас?
A : Да, ние секогаш може да се добие најдобрата цена на Маслото за вас за испорака.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
2, Она што вид на платно ќе се користи за вашите Маслото?
A : Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка.
7,За промет на големо, што ви е MOQ ?
A : Нормално за секоја слика нашите MOQ е 2 парчиња. Било кој начин ќе биде Добро за нас. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство, тоа е најдобар избор, крзно дрво е малку мека, тоа е лесно за истегнување. Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот. За висок квалитет на слики, ние секогаш користиме високо квалитетни памук, лен помешан платно.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .
6,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10. Ве молиме да проверите на нашата врата до врата цена.
9,Она што вид на плаќање не те прифати?
A : L/C, T/T , Paypal, Western Union, Escow.000 компјутери модерни слики месечно.
Добредојдовте на Oushimei Продавница ,
Уживајте Во Вашата Шопинг !
Маслото Краток Опис на Нафта Сликарство Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок квалитет на платно и бои Стил Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Порта Шенжен Рамка Контактирајте со Нас ОЕМ Достапни MOQ 1 СЕТ
Опис На Производот
Други можеби ви се допаѓа Нашата Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.

Детали

Големина (Инчен):
20x40CM x3P, 30x60CM x3P, 40x80CM x3P, 50x100CM x3P
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Апстракт
Предмети:
Апстракт
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% рачно изработени
Рамка:
No
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Трговија на големо:
OK
Потпишан Вашето Име:
OK
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството
Свеж

Избор на клиенти